Про нас

Публічне акціонерне товариство «Борекс» створене у березні 1994 року шляхом перетворення державного підприємства Бородянський екскаваторний завод у Відкрите акціонерне товариство. Бородянський екскаваторний завод випуск продукції розпочав у грудні 1976 року і будувався як філіал Київського заводу «Червоний екскаватор».
Сьогодні ПАТ «БОРЕКС» пропонує своїм споживачам більш як 40 найменувань різних машин самих останніх і досконалих розробок, спроектованих для серійного випуску висококваліфікованим колективом. Це 4 базові моделі екскаваторів — навантажувачів гідравлічних начіпних на базі тракторів Дніпропетровського, Мінського, Харківського і Володимирського тракторних заводів:

  1. фронтальні навантажувачі на власному шасі з телескопічною стрілою;
  2. машини для комунальних потреб із бульдозером і підмітальною щіткою;
  3. бурякозбиральні комплекси;
  4. машини для обробки й підготовки грунту під посів (плуги, грунтообробні агрегати, культиватори);
  5. кормозбиральні комбайни;
  6. екскаватори-навантажувачі зі зміщеною віссю копання на власному шасі.

Всього було виготовлено близько 200 тисяч екскаваторів різних модифікацій, у 1995 році було розпочато виробництво бурякозбиральної й грунтообробної техніки, а також екскаватора на власному шасі. З 1999 року почався випуск кормозбиральних і картоплезбиральних комбайнів, комбінованих грунтообробних агрегатів, плугів.
В даний час завод є основним постачальником для сільських працівників України агрегатів передпосівної обробки грунту АГ-6 типу «ЕВРОПАК» і комплексів машин для збирання цукрового буряка. При цьому розроблена й впроваджена у виробництво техніка «БОРЕКС» сертифікована й у 2-3 рази дешевше закордонних зразків-аналогів.
Колектив ПАТ «Борекс», що налічує 570 працівників, очолює генеральний директор, член-кореспондент Академії будівництва України, Заслужений машинобудівник Сергеєв Сергій Гаврилович.

Наші нагороди